Analiz Platformu
Ücretsiz Keşfedin

Dinamik Menkul Değerler A.Ş. günümüzün en önemli birikiminin bilgi olduğunun farkındalığıyla FİNANSSEVER uygulamasının geliştirilmesine sponsor olmuştur. FİNANSSEVER, Türkiye ve dünya ekonomisi ve genel kültür gibi çok çeşitli konulardan derlenmiş sorulardan oluşmakta ve finansal piyasalara ilgi duyan tüm bireylerin, bu alandaki bilgi birikimlerini test etmelerine ve güncel kalmalarını sağlamayı hedeflemektedir.

1. Kademeli sorular

FİNANSSEVER temelde 5 kademeden oluşan sorular ve kademelere uygun puanlamalardan oluşan bir uygulamadır. Kullanıcılar diledikleri kademeden soruları yanıtlayarak puan biriktirebilmektedir.

2. Sorulardan örnekler

Sorular çoktan seçmeli ve evet – hayır şeklinde olmak üzere 2 farklı stilde oluşturulmuştur. 15 saniye içinde yanıtlanma şartıyla, her doğru cevap, kendi kademesindeki diğer sorularla eşit puana sahiptir.

3. Tahmin soruları

Uygulamaya düzenli aralıklarla yüklenen döviz kurları, endeks tahminleri, ekonomik rakamlar gibi çeşitli tahmin soruları için en yakın tahmini yapan kullanıcılar yüksek puanlar elde ederek, daha fazla ödül kazanabilmektedir.

4. Anasayfa

Kullanıcılar, uygulamanın “anasayfa” butonuna tıkladığında, kendi puanlarına, doğru ve yanlış saylarına ve bu rakamların grafiklendirilmiş şekline ulaşabilmektedir.

5. Ödül tablosu

Mevcut ve potansiyel yatırımcılar ve tüm finansçılar bilgilerine yatırım yaparken eğlenebilsinler diye, FİNANSSEVER’de herkese uygun bir ödül var! Piyasa ekranlarından, temel analiz eğitimlerine, kalemlikten muga kadar, ödüller için önceden belirlenmiş puanları toplayan yatırımcıların ödülleri adreslerine kadar gönderilmektedir!

6. Liderler Tablosu

Kullanıcılar, FİNANSSEVER’de yarışan ilk 50 kullanıcı arasındaki sıralamasını görebilmektedir.