Anasayfa Neden Dinamik Menkul


Teknolojik altyapı
Dinamik Menkul Değerler olarak, tüm gelişmeleri yakından takip ederken, yatırımcılarımızın gelişmiş işlem platformlarına, tüm anlık finansal verilere, piyasa analizlerine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilmeleri için her geçen gün kendimizi geliştirmekteyiz. Bu doğrultuda teknolojiye yatırımı önemsemekte ve böylece finansal piyasalardaki zaman ve mekân sınırlarını kaldırmaktayız.

Hızlı ve güvenli işlemler
Saliselerin dahi çok önemli olduğu finans piyasalarında, yatırımcılarımızın işlem yaparken izledikleri yolu olabildiğince kısaltabilmek ve hızlı hareket edebilmelerini sağlamak adına, tüm iletişim problemlerini ve tüm gecikmelerini engel olarak algılamakta ve bu engellerin en hızlı ve güvenli biçimde kaldırılabilmesi için özel çaba sarf etmekteyiz.

Her yatırımcıya özel müşteri temsilcisi
Yatırımcılarımızın piyasa takibi, analiz ve değerlendirme sürecine daha fazla katkıda bulunmak, olası problemleri anında çözüme kavuşturmak, soruları en kısa sürede yanıtlayabilmek kısacası kusursuz bir iletişim için her yatırımcımıza özel olarak atanan müşteri temsilcilerimizle hizmet sunmaktayız.

Ücretsiz analiz ve uzman desteği
Yatırımcılarımız uzman ekibimiz tarafından günlük ve haftalık olarak hazırlanan analizlere ve raporlara ücretsiz şekilde ulaşabildikleri gibi, takip ettikleri piyasa ve ürünlerle ilgili uzman ekibimizden ücretsiz olarak destek alabilmektedir. Yatırımcılarımızı piyasada yalnız bırakmamak ilk önceliğimizdir. Analizlerimize analiz.dinamikmenkul.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Şeffaf hizmet anlayışı
Yatırımcılarımız, gerçekleştirecekleri işlemler için ödeyecekleri komisyonları, masrafları ve tüm maliyetleri hesap açılışı sırasında öğrenirler. Komisyon, masraf ve maliyetlerde meydana gelen tüm değişiklikler en hızlı iletişim araçlarıyla Yatırımcılarımıza bildirilir. Yatırımcılarımızın beklenmedik maliyetlerle karşılaşmamaları için en iyi gayreti göstermekteyiz.

Her yatırımcıya özel fırsatlar
Her yatırımcının beklentisini ve risk algısını en iyi şekilde analiz edebilmek için çeşitli testler ve analizler uygulamaktayız. Bu sayede her yatırımcı için özel fırsatlar ve seçenekler ortaya koyarken, yatırımcı portföyünün büyüklüğüne göre özel hizmetler sunabilmekteyiz.

Bilgiye Yatırım
Dinamik Menkul Değerler olarak, günümüzün en önemli yatırım ürününün bilgi olduğunun farkındayız. Bu nedenle, yatırımcıların finansal bilgilerini arttırmayı amaçlamakta, bilgiye yatırım yapmak isteyen herkese uygun mobil uygulamalar geliştirmekteyiz. Herkes için geliştirilen ve ücretsiz olarak sunulan uygulamalarımız için tıklayınız.

Dünya borsalarına yatırım yapma fırsatı
Yatırımcılarımızın küresel finans piyasalarında yatırım yapabilmeleri için uluslararası piyasalarda en hızlı ve kaliteli iş ortaklarıyla çalışmakta ve tüm yatırım süreçlerinde onlara destek olmaktayız.

Kişiye özel eğitim
Yatırımcılarımızın piyasayı daha kolay okuyup yorumlayabilmeleri adına, talepleri doğrultusunda eğitimler vermekteyiz. Bu sayede yatırım sürecinin en etkin biçimde değerlendirilmesini, yatırımcıların bilgi seviyelerini artırmayı, piyasayı okuyabilen ve doğru yatırım kararları vermek isteyen yatırımcı statüsüne yükseltmeyi hedeflemekteyiz.