Anasayfa Hakkımızda İş Ortaklarımız


Dinamik Menkul Değerler A.Ş.'nin emir iletimine aracılık faaliyeti kapsamında lehine faaliyet gösterdiği kurumlar Deniz Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş., Tacirler Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ve İnfo Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’dir.


DENİZ YATIRIM MENKUL KIYMETLER A.Ş.

Deniz Bank Finansal Hizmetler Grubu bünyesinde, 26 Ocak 1998’de kurulan Deniz Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. 15 Mayıs 1998’de tüm SPK ve Borsa İstanbul izinlerini alarak faaliyetlerine başlamıştır. Yerli/Yabancı bireysel ve kurumsal müşterilerine, yurtiçi ve yurtdışı sermaye piyasası araçlarında aracılık, kurumsal finansman, finansal danışmanlık, yatırım danışmanlığı hizmetleri ve Bankacılık işlemleri gibi ürünleri tek çatı altında sunabilmek amacı ile “Finansal Süpermarket” anlayışı çerçevesinde çalışan Deniz Yatırım, bugün 49 şubeden oluşan Türkiye’nin en yaygın ağı ve online iletişim kanalları sayesinde, sektördeki yenilikleri ve ekonomideki gelişmeleri sürekli takip ederek müşterilerine en kaliteli hizmeti yerinde sunmaktadır.

TACİRLER YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş.

Tacirler Holding’in bir parçası olarak kurulduğu 1991 yılından beri Sermaye Piyasalarındaki en köklü yatırım kuruluşlarından biri olan Tacirler Yatırım, güçlü sermaye yapısıyla banka kökenli olmayan en büyük yatırım kuruluşudur. İstanbul’da bulunan Genel Müdürlüğü, KKTC ve Türkiye geneline yayılmış 18 Yatırım Merkezi ve kullanıcı dostu “İnternet Şubesi” ile yatırımcılarına hak ettikleri kalitede hizmet vermeyi hedefleyen Tacirler Yatırım, en son teknolojilere dayalı altyapısı ve deneyimli uzman kadrosuyla bir yatırım bankasından beklenen tüm ürün ve hizmetleri bir arada verebilecek şekilde yapılanmıştır.

İNFO YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş.

1994 yılından beri faaliyet gösteren İnfo Yatırım, tüm yetki belgeleri ile bireysel ve kurumsal yatırımcılara hizmet verir.Bireysel ve kurumsal yatırımcılara Pay Piyasası, Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası ve Tahvil-Bono Piyasası’nda aracılık hizmetleri, Halka Arz, Yatırım Danışmanlığı, Portföy Yönetimi hizmetleri sağlamaktadır.